Lublin, ul. Janowska 5c
Tel. 81 527 99 90

Hotel
|

REZERWACJA : TEL. 815279990

Jeśli zamierzacie Państwo wyjechać na dłużej lub wyjść wieczorem ze znajomymi i nie chcą Państwo zostawić swojego zwierzaka samego w domu. Do Państwa Dyspozycji uruchomiliśmy Hotel dla Zwierząt.

Hotel znajduje się na terenie naszego centrum. Z uwagi na niewielką ilość miejsc, panują w nim kameralne warunki. Hotel jest przygotowany do przyjęcia maksymalnie 8 psów, 8 kotów i około 8 innych małych zwierząt ( króliki, chomiki , świnki morskie ) . Pomieszczenie jest w pełni klimatyzowane pod stałym nadzorem naszego personelu. Z hotelu można skorzystać na kilka godzin jak również na kilka-kilkanaście dni.

Warunkiem przyjęcia do hotelu jest posiadanie przez zwierzaka aktualnych szczepień przeciwko wściekliźnie, na choroby zakaźne, odrobaczenie, oraz zabezpieczenie przeciwko pasożytom zewnętrznym. Przed przyjęciem do hotelu właściciel jest zobowiązany wypełnić ankietę dotyczącą swojego zwierzaka.

cennik

      Waga Psa kg                Cena za dobę

      0-10                          40 zł

        10-20                        45 zł   

   20-40                        55zł

         40 i więcej                 60zł      

 

       Koty                          35 zł   

   Gryzonie                    20  zł 

podane ceny są cenami bez wyżywienia

standardowe wyżywienie  to ok 5zł za dobę

powyższe ceny dotyczą pobytu w hotelu, wszelkie dodatkowe czynności takie jak podanie leku,kąpiel, strzyżenie lub dodatkowy spacer doliczane są dodatkowo po uzgodnieniu z właścicielem

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 


* * *